" /> Yengeç Kadını (22 Haziran – 22 Temmuz) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yengeç Kadını (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Kadını (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Su gurubundan olan yengeç burcu 21 Haziran- 22 Temmuz tarihlerini kapsamaktadır. Zodyak’taki dördüncü burç olan yengeç, insan evriminin dördüncü aşamasını sembolize etmektedir. Temel ihtiyacı bireysel yaşamsal güdüler üzerine değil de insan türünün sürekliliğine ilişkin kurulmuştur. Duygusal ve duyarlılıkları ile tanınan yengeç burcu kadınları ise oldukça hassas yapıya sahiptir. Kadınlara daha çok yakışan yengeç burcu, yuvayı simgelemektedir. Yengeç kadınının en büyük özelliği yuvaya düşkün olmalarıdır.

Yengeç Kadınının Fiziksel Özellikleri

Çevreleri tarafından her daim beğenilen yengeç kadınları çok güzeldir. Bunun temel nedeni yüzlerinin ayı simgelemesidir. Genç yaşlarda formda olan vücutları yaş ilerledikçe kilo almaya başlar. Genellikle beyaz tenli olan yengeç kadınları siyah saçlara sahiptir. Bazen ise açık kumral tonlarda olurlar. Genellikle orta boylu olan yengeç kadını, sallanarak yürümesiyle dikkat çeker. Saçları gür olan yengeç kadınları yuvarlak yüz hatlarına sahiptir ve ilk bakışta çene yapıları dikkat çeker. İnce dudak kıvrımlarına sahip ağız yapıları ile güldüklerinde etkileyici bir hal alırlar. Genel değerlendirme yapıldığında yengeç kadınlarının giyim konusunda özgün tarzları olduğu göze çarpmaktadır.

Yengeç Burcu Kadınlarının Aşk Hayatı

Eşlerine aşırı derecede sadık olan yengeç burcu kadınları, bir o kadar da kıskançtır. Sevgiye çok önem verirler ve bu nedenle “Seni seviyorum” cümlesini sık sık duymak isterler. Birlikteliklerini uzun ve kalıcı olarak yaşamak isteyen yengeç kadınları, kısa süreli ilişkilerden kaçınırlar. Ancak konu evliliğe geldiğinde onları ikna etmek çok kolay olmaz. Sağlam bir gelecek hayal eden yengeç kadını evlilik konusunda ince eleyip sık dokur ve en doğru kararı vermeye çalışır. Evlilik konusunda aceleci davranmayarak, mantıklı hareket ederler. Sevgisi azalmaya başlayan yengeç kadını, partnerini eleştirmeye başlar ve bir takım sıkıntılar çıkarır.

Olumlu Özellikleri

Yengeç kadınlarının olumlu özelliklerinde başı çeken; dikkat çekici ve duygusal olmalarıdır. Evcimen yapıları gereği koruyucu yapıdadırlar. Çok sabırlıdır ve en güvenilir kadınların başında gelirler. Yuvalarına düşkün, aileye ve sevgiye önem veren kadınlardır.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç kadınının olumsuz özelliklerinde bağımlı yapıları dikkat çekmektedir. Aşırı duygusallık kimi zaman zirve noktalara ulaşarak çekilmez bir hal alır. Bazı durumlarda ise çabuk sinirlenerek, beklenmeyen tepkiler verebilirler. Bazı durumlarda ise anlamsız somurtkanlıkları ile çekilmez olabilirler.

Yengeç Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yengeç burcu kadını ilişkide güven ve sevgiye öncelik tanımaktadır. Bu nedenle sevgisini belli eden, güvenebilecekleri erkeklerden hoşlanırlar. İlişkide tetikte olmayı sevmezler ve bu nedenle gözleri kapalı güvenebilecekleri erkeklerden hoşlanırlar. Aile yapısına önem vermeleri nedeniyle ileriye dönük planlar yapan ve evlilik müessesesine önem veren erkeklerle ilişki kurmayı tercih ederler. Kendisini kısıtlayan ve yönetmeye çalışan erkeklerden mümkün olduğunca uzak durmak isterler. Yengeç kadınının tek istediği sevgisini belli edecek, onunla ilgilenecek ve paylaşımlarda bulunacak bir erkek arkadaştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!