" /> Yemen Zırhı Akik Taşı Nedir? Özellikleri Ve Faydaları Nelerdir? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
 • DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Yemen Zırhı Akik Taşı Nedir? Özellikleri Ve Faydaları Nelerdir?

Yemen Zırhı Akik Taşı Nedir? Özellikleri Ve Faydaları Nelerdir?

Geçmişten günümüze kadar çokça kullanılan ve en değerli doğal taşlar listesinde yer alan Yemek Zırhı akik taşı hakkında birçok bilimsel araştırmalar yapılmıi ve sonucunda Yemen Zırhı akik taşının genel sağlık açısından birçok faydalar sağlayabildiği gözlemlenmiştir. Bu sayede uzmanlar tarafından da kullanılması tavsiye edilen Yemen Zırhı akik taşı, başta ülkemizde olmak üzere birçok ülkelerde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kullanıcılarına gerçek anlamda faydalar sunması sayesinde, birçok doğal taşlardan farklı olan Yemen Zırhı, orjinal akik taşına sahip olduğundan birçok sağlık sorunlarında faydalar sunduğu gerçekleştirilen bilimsel deneyler sonucunda ortaya çıkmıştır. Geçmişten günümüze kadar kullanılmaya devam eden Yemen Zırhında yer alan akik taşı, günümüzde kolye, yüzük, tespih ve küpe gibi birçok farklı kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

Dünya üzerinde yalnızca Yemen ülkesine özgü olan Yemen Zırhı, işleniş bakımından da birçok değerli taşlardan farklı olmaktadır. Yemen Zırhı, Yemen ülkesinde çıkarılmasına rağmen, burada yeterli düzeyde teknoloji gelişmemiş olması nedeniyle, taşın Yemen ülkesinden doğrudan yurtdışı ülkelerine gönderilerek işlenmesi sağlanmaktadır.

Yemen Zırhı Akik Taşı Özellikleri;

 • Yemen Zırhı taşının başlıca özelliklerinden biri, bu doğal taşın bereketi, ruhsal, fiziksel ve zihinsel güzelliği ve maddi ve manevi olarak bolluğu simgelemesidir.
 • Bilimadamları, Yemen Zırhı taşının içeriğinde yer alan arındırıcı ve temizleyici maddeler sayesinde, kullanıcılarının vücutlarında biriken tüm negatif enerjileri alarak, bedene pozitif enerjiler yüklediğini belirtmektedirler.
 • Ayrıca nazar ve büyüye karşı da koruma görevi yapan Yemen Zırhı, bu özelliği sayesinde geçmişten günümüze kadar birçok medeniyetler tarafından tercih edilmiştir.
 • Yemen Zırhı taşının başlıca özelliklerinden biri de, maddi ve manevi yönden kullanıcılarına huzur sağlamasıdır.
 • Yemen Zırhı taşını kullananlar, günlük olarak ruhsal yönden huzurlu olabildiğinden ve beden içerisinde birikmiş olan tüm negatif enerjilerden kurtulabildiğinden, gerçek anlamda huzura ermektedirler.

Yemen Zırhı Akik Taşı Faydaları;

 • Yemen Zırhı tehlikelerden korumaktadır.
 • Uyku sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.
 • Cesaret vererek, korkaklığı ve özgüvensizliği ortadan kaldırmaktadır.
 • Halk arasında karabasan, tıp ilminde beden içerisinde kan pıhtılaşması olarak tanım gören olumsuz durumun ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.
 • Nazara karşı koruyucu olmakla birlikte, beden, ruh ve zihin içerisine etki etmiş olan nazar enerjilerinin yok edilmesini sağlamaktadır.
 • Metabolizmanın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.
 • Gerçekliğin farkına varılmasına yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan Yemen Zırhı, zihinsel donukluklara, zihinsel, sorunlara, ruhsal hastalıklara oldukça fayda sağlamaktadır.
 • Cinsel gücünün artmasını sağlamaktadır. Psikolojik kaynaklı oluşan cinsel sorunların giderilmesinde etkilidir.
 • Ruhsal yönden oluşan gerginliğin ortadan kalkmasını sağlamaktadır.
 • Negatif enerjilerin yok edilmesini sağlamaktadır. Yemen Zırhı, ayrıca ortamlarda da oluşan negatif enerjilerin yok edilmesinde etkili olmaktadır.
 • Stresin yok edilmesini sağlamaktadır.
 • Uyumsuzluk sorununda etkili olmakta ve kullanıcıların sosyal alanlarda daha aktif olmasını sağlamaktadır.
 • Akıl ve mantık gücünün gelişmesini sağlamaktadır.
 • Bedenin her yönden güçlenmesini sağlamaktadır.
 • Tansiyon düzeyinin dengelenmesini sağlamaktadır. Özellikle düşük tansiyonun normal düzeye dönmesini sağlamaktadır.
 • Kullanımından itibaren kullanıcılarının günlük yaşamda daha keyifli ve pozitif düşünceye sahip olmasını sağlamaktadır.
 • Zihinde oluşan olumsuz düşünceleri ortadan kaldırarak, kullanıcıların daha iyimsel bir karakter kazanmasını sağlamaktadır.
 • Yemen Zırhı, cilde de inanılmaz düzeyde berraklık sunmaktadır.
 • Bu doğal taşın kullanılması durumunda, birçok cilt sorunlarının da ortadan kalktığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
 • Yemen Zırhı akik taşı, kullanıcılarını dış tehlikelere karşı korumaktadır.
 • Yemen Zırhı akik taşı, sağ sağlığına da fayda sağlamaktadır. Bu bakımdan gözlerin daha berrak bir görüş açısı kazanmasına destek olmaktadır.

Yemen Zırhı Akik Taşı Gerçek Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılmaktadır?

Yemen Zırhı taşının, diğer doğal taşlardan ayrılan özelliklerinden biri de, bu taşın orjinalliğinin anlaşılması oldukça güç olabilmesidir. Yemen Zırhı’nın gerçek olup olmadığının anlaşılabilmesi açısından ilk olarak taştan küçük bir miktar kırılarak, taşın renk tonunun uyumlu olup olmadığına bakılmalıdır.

Yemen Zırhı taşının gerçek olup olmadığının anlaşılabilmesi açısından başvurulması gereken bir diğer yöntem ise, Yemen Zırhı taşının çakmak ile ısıtılmasıdır. Isıtma işleminde taştan boya akması durumunda Yemen Zırhı taşının sahte olduğu kolayca anlaşılabilmektedir.

Yemen Zırhı Akik Taşı Temizlenme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Yemen Zırhı veya diğer bir adıyla Yemen akik taşı, diğer doğal taşlarda olduğu gibi temizlik işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Yemen Zırhı’nın kullanımdan bir müddet sonrasında taşın üzerindeki negatif enerjilerden arınması ve etkilerini sürdürebilmesi açısından mutlak olarak temizlenmesi gerekmektedir.

Yemen Zırhı’nın, akan suyun altında 5 dakika yıkanması veya doğrudan güneş altında 24 saat süre ile bekletilmesi veya doğrudan toprak altında 24 saat süre ile bekletilmesi, taşın almış olduğu negatif enerjilerden kurtulması açısından yeterlidir. Ayrıca Yemen Zırhı, etkilerini devam ettirebilmesi açısından kullanıcı dışında taşa temas edilmemelidir. Taşın temizlenmesinden sonra, farklı bireyler tarafından temas edilmemesi ve temas edilmesi durumunda ise, Yemen Zırhı’nın yeniden temizlenmesi gerekmektedir.

Yemen Zırhı Akik Taşı Nereden Satın Alınabilmektedir?

Kullanıcıların tercihi doğrultusunda, kolye, küpe, tespih ve bileklik tarzında satışa sunulan Yemen Zırhı, özellikle de bay ve bayanların kullanımı açısından daha çok kolye şeklinde satışa sunulmaktadır.

Yemen Zırhı AkikTaşı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılan Yemen Zırhı satın alırken ilk olarak taşın orjinal olmasına dikkat edilmelidir. Taşın etkilerini gösterebilmesi açısından mutlak olarak orjinal olması ve bunun için de Yemen Zırhı’nın güvenilir ve kaliteli satış merkezleri üzerinden satın alınmasına özen gösterilmelidir.

Yemen Zırhı satın alırken, taşın tüm özellikleri ve orjinal olduğunu belirten sertifika belgesi ile birlikte satın alınmasında ayrıca faydalar bulunmaktadır. Yemen Zırhı’nın satın alındıktan sonra orjinal olmadığının anlaşılması durumunda yeniden satıcı firmaya taşın iade edilmesi gerekmektedir.

Yemen Zırhı Akik Taşı Kimler Kullanabilmektedir?

Yemen Zırhı, dünyanın en kaliteli ve gerçek faydalarının bulunduğu doğal bir taştır. Bu bakımdan yan etkisiz olan Yemen Zırhı, dileyen herkes tarafından güvenle kullanılmaktadır. Yemen Zırhı’nın etkilerini tam olarak gösterebilmesi açısından mutlak olarak tene temas ettirilmesinde faydalar bulunmaktadır. Yemen Zırhı’nın özellikle boyun bölgesinde kolye olarak kullanılmasında fayda bulunmaktadır.

Yemen Zırhı Akik Taşı Satış Fiyatı Ne Kadardır?

Yemen Zırhı’nın satış fiyatı ise, birçok satış firmalarında değişiklik göstermektedir. İnternet dünyasında resmi sitesi üzerinden satışa sunulan Yemen Zırhı akik taşı 1 adet olarak 50 tl, 2 adet olarak 100 tl, 5 adet olarak da 225 tl üzerinden satışa sunulmaktadır. Ayrıca doğrudan internet dünyası üzerinden Yemen Zırhı akik taşı satın almak istediğinizde, bu değerli doğal taşın resmi satış sitesi üzerinden Yemen Zırhı orjinal akik taşı siparişinizi verebilmektesiniz.

Yemen Zırhı Akik Taşı Ülkemizde Kullanımı

Yemen Zırhı akik taşı piyasada satışa sunulması ile birlikte ülkemiz genelinde adeta satış rekorları kırmıştır. Her yaş grubuna hitap eden Yemen Zırhı akik taşı kullananların Yemen Zırhı akik taşı sayesinde birçok sorunlarından kurtulduğunu dile getirmektedirler. Kötülüklerden koruyucu özelliği oldukça yüksek olduğu bilimsel olarak gözlemlenen Yemen Zırhı akik taşı dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmektesiniz. Yemen Zırhı akik taşı orjinal olarak resmi satış sitesi üzerinden sipariş verilebilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

9 yorum

 1. Bir kac aydir islerden dolayi ve ozel hayatimla ilgili stresli günler geçiriyorum sonra bir gumuscu de bu taştan yapilmis bir kolye buldum tabi hersey biraz da inanmaktan geciyor uykum gunden gune duzene girdi

 2. Ben taslara inanmıyordum açıkçası. Kulaga komik geliyor bir taş nasil bu kadar şeye fayda sağlar gibisinden.bilim adamlarinin araştırması boş degildir diye dusundum ve denedim. http://www.gumusdunyasi.com burdan sipariş verdim güvenilir bi site.💯✔

 3. Bunun sahtesi var mı piyasada?aldığımız ürünün orjinal olduğunu nasıl anlarız güvenilir siteler ya da sertifikali olusuyla mi ?

 4. Benim üzerimde etkisi şöyle oldu cok stresli bir iş yaşantım var ve müşterilerin soyledikleri olumsuz sözlere davranışlara çok takılıyordum.hani boyle psikologla fln değil daha basit daha farklı bi yol denemek istedim ve http://www.gumuscity.com dan akik bir kolye aldım. Daha sakin daha enerji dolu olmaya ve olumsuzluklara aldırış etmemeye başladığımı farkettim.cidden işe yarıyor!

  • Merhabalar Işıl Hanım. Sizlere faydalı bilgiler sunmaktan onur duyarız.Yeni ve güncel konularla sizlerle olmaya devam edeceğiz.

 5. Aynen yorumlara katılıyorum .uyku problemini günden güne azaltıyor daha sakin ve huzurlu güne uyanmaya başladım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!