" /> Yay Kadını (22 Kasım – 21 Aralık) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Yay Kadını (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Kadını (22 Kasım – 21 Aralık)

Fiziksel özellikleri

Gözleri iri ve birbirinden uzak, saçları ise dalgalı ve karışıktır. Bu anlamda bir yay kadını kolayca seçilebilir. Yüz hatları yumuşaktır. Bu nedenle daima gülümser gibi gözükür. Geniş bir alın yapısı vardır ve dudakları da dolgun bir görünümdedir. Gözleri anlamlı bakar ve daima parlar. Güzel bir fiziğe sahip olan bu kadınların boyları genel olarak fazla uzun değildir. Modayı takip etmez. Seçimlerini spor parçalardan yana yapar. O yüzden rahat giyimi sever diyebiliriz.

Genel özellikleri

Kültürlü olmayı severler. Bu nedenle kitap okumayı ve araştırmayı severler. Girdikleri ortamda bilgileri ile dikkat çekerler. Neşelidirler ve espri yetenekleri gelişmiştir. Bu nedenle yay kadınları etrafları tarafından sevilir ve ortamlarda aranırlar. Zekidirler. Alımlı olan bu kadınlar duyarlı bir yapıya sahiptir. Dikkat çekmeyi, ön planda olmayı severler. Uğraştıkları bir şeyle uzun zaman ilgilenemezler, çabuk sıkılırlar. Kırılgan ve duyarlı bir yapıya sahip oldukları için huzursuz ortamlardan nefret ederler ve bir daha o ortama girmek istemezler. Kendisine değer veren insanlara o da aynı şekilde karşılık verir. Eğlence hayatına ve gezmeye meraklıdırlar. Bu nedenle seyahat dendi mi akla yay burcu gelir. Yeni yerler ve yeni insanlar tanımak vazgeçilmezdir. İstediklerine ulaşmak için parayı önemserler. Araç olarak gördükleri parayı da savururlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Emir almaktan hoşlanmadıkları için onlara daima bir şey isterken ricada bulunulmalıdır. İlgi ve iltifattan oldukça hoşlanırlar. Bir kişi ile uzun süre sohbet edebilirler. Özgüveni yüksektir.

Aşk hayatı

Aşk kadını olarak nitelendirilebilecek bu kadınlar her an aşka kapılmaya hazırdır. Bu nedenle kısa ilişki yaşayabilirler. Ancak uzun ilişkileri de severler. Yıkıcı ve zor olabilirler. Özgürlüklerine fazla düşkün oldukları için kısıtlamaya da kısıtlanmaya da gelemezler. Aşk hayatı kısıtlamalar nedeniyle bitebilir. Aşk hayatında da oldukça dürüsttür. Sıcakkanlı, romantik ve ateşli bir birliktelik yaşar, yaşatırlar.

Olumlu özellikleri

Aşırı neşeli ve coşkuluyken aynı zamanda geniş bir bakış açısına sahiptir. Açıklıktan ve açık sözlülükten yanadır. Gizli kapaklı işleri sevmez. İdealist ve dürüst kadınlardır. Aynı zamanda iyimser oluşlarıyla dikkat çekerler. Düşünceli ve uyumludurlar.

Olumsuz özellikleri

Başlarına buyruk olan bu kadınlar kendilerini beğenmiş bir yapıya sahiptir. Tabiî ki her yay kadını için aynı şeyleri söylemek mümkün değildir. Huzursuz bir yapıları vardır ve bu nedenle kaprisleriyle ön plana çıkabilirler. Kimi zaman patavatsız davranırlar. Dikkatsiz olabilirler ve bazen sorumluluklarını unuturlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!