" /> Terazi Kadını (23 Eylül – 22 Ekim) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Terazi Kadını (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Kadını (23 Eylül – 22 Ekim)

Fiziksel özellikleri

Düzgün bir fiziğe sahip olan terazi kadınları, yüz hatları ve tenlerinin pürüzsüzlüğüyle de dikkat çeker. Yumuşak, dalgalı ve parlak saçlarının yanında gözleri de dikkat çekici bir parlaklığa sahiptir. Burunları fazla büyük değildir ve dolgun dudakları sayesinde biçimli bir ağız yapısına sahiptir. Uzun olmayan boynunun zarif bir görüntüsü vardır. Orta boylu olan bu kadınlar yediklerine dikkat etmediği zaman orantısız bir vücuda sahip olabilir. Giyim konusunda meraklı ve özenlidir. Bu nedenle giydiğini yakıştırır ve bakımlı göüntüsü sayesinde oldukça dikkat çeker.

Genel özellikleri

Nezaket ve estetik timsali olan bu kadınlar herkes tarafından beğenilir ve özenilir. Yaşamyı sevdiği için daima mutlu olacak nedenleri vardır. Cazibesinin yanı sıra sıcakkanlı oluşu da etrafı tarafından sevilmesini sağlar. İletişim yetenekleri güçlüdür. Bu nedenle etrafındaki kişiler onunla beraber olduğunda sıkılmaz. Karşısındaki insanın ne hissettiğiyle ilgilenir. İyi niyetlidir. Güzeli seven terazi kadını, yapmacık davranmayı sevmez. Doğaldır. Maddiyata önem verir çünkü ona göre para her kapının anahtarıdır. Parayı güçlü olmak için seçer. Rahatlığıyla ön plana çıktığı için bir sorun karşısında bocalar ve sorunlardan nefret eder. Güler yüzlü oluşu çevresindekileri de mutlu eder. Olaylara iyi yönden bakmayı sever ancak duygusal yapıları nedeniyle kırıcı sözler karşısında çabuk üzülürler. Kendi düşünceleri yolunu çizerken başkalarının düşüncelerine göre daha fazla önem teşkil eder. Özgürlüğüne düşkündür. O kadarki sevdiklerine çok fazla değer verirken kısıtlama gördüğünde onlara bile sert tepkiler verebilir. Değer verdiği insanların mutluluğu için tüm fedakarlığı yapmaya hazırdır ancak bundan dolayı haksızlığa da uğraması muhtemeldir.

Aşk hayatı

Romantik kadınlar olsalar da çapkınlık yapmaktan geri durmazlar. Yalnızlığı sevmedikleri için hayatlarında daima biri olsun isterler. Bu nedenle ilişkileri kısa süreli de olabilir. Gerçekten çok sevdiği biriyle beraber olmaya başladığında ise çapkınlık yapmaktan vaz geçecektir. Çünkü sadakat önemlidir ve sevgi beraberinde kıskançlığı getirir. Bir erkeğin uzun süre peşinden koşmasına izin vermez. Flört dönemini sever. Özgürlükçü ruhu ilişkisine de yansır. Kendisini kısıtlayan bir erkekle devam etmek istemez.

Olumlu özellikleri

Sevgi dolu ve uyumlu olan terazi kadınları aynı zamanda oldukça sosyaldir. Duygularıyla hareket eder ve insanlarla nasıl iletişim kuracağını bilir. Haklıyı haksızı ayırır ve haklının yanında durur.

Olumsuz özellikleri

En olumsuz özelliği kararsız oluşudur. Bunun farkına varırlar. Bağımlı oldukları şeyi kolay kolay terk edemezler. Hareketleri yavaştır ve girişimci bir ruhtan uzaktır. Zevklerini yaşarken aşırıya kaçan terazi kadını, insanları eleştirmekten hoşlanır. Ayrıca bazı terazi kadınları aşırı kıskanç olabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!