" /> Splat Diş Macunu | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Splat Diş Macunu

Splat Diş Macunu

Splat Diş Macunu Hakkında

 

Bir Rus markası olan splat diş macunu ambalaj, içerik ve etkileri bakımından oldukça iyi özelliklere sahip ürünlerdendir. 4 farklı seriden oluşan bu diş macunu çeşitlerinden bazıları hakkında biraz daha detaylı bilgiler paylaşmak, herkesin daha yakından tanımasını sağlayacaktır.

 

7 Farklı Splat Diş Macunu

 

Splat Dream : Diş minesini güçlendirerek, diş eti sağlığının korunmasında da etkili olan Splat Dream diş macunu içeriğinde Hidroksiapatit, Stevya Ekstresi, Muira Puama Ekstresi, Damiana, çilek, Kau Pe Çiçeği Ekstresi Betafrolin, Biosol, Polydon bileşenleri bulunmaktadır. Bu zengin içerik sayesinde diş yüzeyindeki tabakalardan arındırarak, hassasiyetin azalmasında destekleyicidir.

 

Splat Biokalsiyum : Calcium Lactate, Nano-Hidroksiapatit, Papain, Polydon, Sodyum Bikarbonat, Omega-3 aktif maddelerinden oluşan içeriğiyle; diş minesi onarımı ve güvenli diş beyazlığı sağlamak için yardımcıdır. Ayrıca florür içermeyen özelliktedir.

 

Splat Medical Herbs : Oldukça detaylı koruma ve diş eti sağlığını korumaya yönelik içeriğe sahiptir. Sardunya uçucu yağı, Deniz Topalağı Özleri, papatya, adaçayı ve Alıç Özleri, Florür İyonları, Kalsis3 bileşenlerinden oluşan içerik yapısına sahiptir.

 

Splat Green Tea : İçeriğinde Doğal İnci Özü, lavanta, Bio-Konsantresi, Yeşil Çay Özü, Papatya Özü, Ada Çayı Özü, Polydon, Tetrapotasyum Pirosfat, Papain maddelerini bulundurur. Özellikle diş eti rahatsızlıklarında güçlü koruma sunmak için oluşturulmuştur.

 

Splat Love : Beyazlatmanın yanı sıra uzun süreli ferah bir nefes ve bakterilere kaşı güçlü koruma sağlamak için tasarlanan bir üründür. Meyandan oluşan özel bileşen Anti-in Flamatuar diş çürüklerine karşı etkili doğal bir tatlandırıcı niteliğindedir. Lauryl Sülfat, Triklosan, Klorheksidim, Florür ve Sakarin içermemektedir.

 

Splat Blackwood : Stevya Ekstresi, Biosol, Aktif Karbon ve Ardıç Ektresinden oluşan bir diş macunudur. İçeriğinde bulunan bir diğer etken madde olan Huş Ağacı Kömürü, diş minesini beyazlatan, kokuyu hapseden ve kalıntıların ortadan kalkmasını sağlayan destekleyici ürün niteliğindedir.

 

Splat Gold : İçeriğinde yumurta kabuğundan elde edilen Kalsis, Timol, Papin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Arı Sütü, Elmas Ekstresi bulunur. Splat Gold diş macunu florür içermeyen yapıdadır.

 

0 doğal içeriklere sahip olan splat diş macunları, diş sağlığı için kesinlikle tercih edilebilecek ürünlerdendir. İçerik olarak diş temizliği konusunda en ideal çözümü sunan bir splat diş macunu, banyolardaki dolaplarda yerini alarak mutlu gülüşlere sahip olunmasını sağlayacaktır.

 

https://www.dermoeczanem.com/splat

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Tv de sıkça duymaya başladığımız bi marka.Değisik aromalarda oluşu güzel ama acaba işe ne kadar yarıyor???

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!