" /> Pantolon Etek Kullanımı | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Pantolon Etek Kullanımı

Pantolon Etek Kullanımı

Pantolon etek tercihi özellikle kapalı bayanların ve çalışan bayanların tercihi olmaktadır. Geçmiş yılların tarzı olan bu pantolon etekler farklı model oluşturularak geliştirilmiş modaya kazandırılmıştır. Bayanların kurtarıcısı olacak bilinen pantolon hem rahatlığı hem de şıklı yansıtması istenir. Pantolon etek hem etek görünümünde hem de iki paçası vardır, pantolondur. Giyildikten sonra üzerinde etek görüntüsü verecektir. Aynı zamanda da bayanlara rahatlık kullanım sağlayacaktır. Pantolon üzeri hem eteğe uygun hem de pantolon üzeri uyum sağlayacak bluz ya da gömlek tercihleri uyum sağlamaktadır. Kumaş seçiminin de önemi büyük olduğu gibi modele yansıyacağı ya da modeli ortaya koyacağı bellidir. Örneğin dökümlü kumaş ile dikilmiş bir pantolon etek eteği daha çok yansıtır ve etek varmış görünümünü verecektir.

Pantolon Tercihleri

Pantolon tercihi yapan bayanlar bedenlerine uygun, dışarıdan bakıldığın şık durmasını isteyecek tercihler yapılmaya çalışılır. Dolayısıyla bayanın fiziğine uygun tercihler yapılır. Bayanın fiziğini ön plana çıkaracak dar blue Jean olabildiği gibi kumaş pantolon, paçalar bileğe kadar daralan ve bazıları da tayt görünümlüdür. Dar pantolon modası kadar etek pantolon modası da oldukça gözdedir. Kapalı bayanlar vücut hatları belli olsun istemez ve buna göre seçim yapmaktadırlar. Pantolon etek kapalı bayanların en önde modası olan tarz giyim dünyasına ayak basmıştır. Vücut hatlarını belli etmeyecek kadar darlıkta olmaması ile birlikte ayrıca bol olduğu gibi etek giyilmiş görüntüsü de yaratacaktır.

Pantolon Etek Modelleri

Pantolon etek modellerinde ince kumaş seçilebildiği gibi kalın kumaş dikimleri de güzel uyum sağlamaktadır. İnce kumaş tercihi ile dikilmiş pantolon etekler etek görüntüsünü daha çok yansıtacaktır. Pantolon olup olmadığı fazla belli olmayan bu model iki paça olacak şekilde geniş bacak ölçüsü ile dikilmektedir. Ayakkabı seçiminde zorlamayan bu tarz giyim modası, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, stilletto, babet yani yazlık sandalet ayakkabı ile de uyum sağlamaktadır. Bununla birlikte pantolon üzeri dar kesim belden oturtmalı gömlek tercihleri ile yine aynı kesim bluz tercihleri bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Ayrıca rahatlığı ile de çok tercih edilmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!