" /> Oğlak Kadını (22 Aralık-20 Ocak) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Oğlak Kadını (22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak Kadını (22 Aralık-20 Ocak)

Genel Özellikleri

Güçlü bir kişiliğe sahip olan oğlak kadınları, her zaman dik durmaya çalışır ve mutsuz oldukları anda bile mutlu görünmek için çaba harcarlar. Düzeni severler. Gece hayatı yerine evlerinde sakin bir yaşamı tercih eden oğlak kadını, oturaklı, sıcakkanlı, zarif, samimi ve naziktir. Sevgi ve saygı onlar için çok önemlidir. Bu nedenle hayatlarında bunlardan birinin eksikliği büyük üzüntü yaşamalarına neden olacaktır. Kırılgan bir yapıya sahiptirler, bu nedenle dışarıdan güçsüz gibi görünürler ancak durum tam tersidir. Mantığı ile hareket eden oğlak burcu kadını, mantığına uymayan hareketlerden kaçınacaktır. İnişli çıkışlı bir hayattan uzak durmayı tercih eden bu burç kadınları düzeni ve planlı yaşamayı severler. Ne düşünüp ne hissettiğini tam olarak belli, etmediği için daima gizemli bir tarafları vardır. Genel olarak sessizdirler. Daha öncede oldukça kırılgan olduklarını söylediğimiz oğlak kadınları hayal kırıklığına uğradığında toparlanması zaman alabilir. Dışarıya hüznünü fazla yansıtmasa da gerçekten itimat ettiği kişilerle sorunlarını paylaşacaktır. Daha çok iş yaşamına önem verir ve ulaşamayacağı hayaller peşinde koşmaz. İnatçıdır. Sınırları dışına çıkmak istemez ve başkası da çıkaramaz.

Fiziksel Özellikleri

Daha güçlü kol ve bacaklara sahip olan oğlak kadınının en dikkat çekici fiziksel özelliği sahip olduğu yüz hatlarıdır. Uyum içinde olan vücut hatlarına sahipken, boyları da ortalamanın biraz üstüne çıkabilir. Her daim bakımlı olmayı seven oğlak kadını, ince ve zarif bacak yapısıyla manken gibi görünebilmektedir. Kıyafet seçimlerini de özenle yapar.

Aşk Hayatı

Aşkın peşinde koşmak yerine, aşkı beklemeyi tercih eden oğlak kadını duygularıyla hareket etmeyi seven bir romantiktir. Sakin bir ilişki yaşamak ister. Kavgayla geçen bir ilişki oğlak kadınına göre değilken kısa süreli ilişkiler içinde bulunmayı da sevmez. Sıcakkanlı, fedakar ve sevecen bir profil sergileyen oğlak kadını sevdiği için gözyaşı döker.

Olumlu Özellikleri

Güvenilir, dürüst ve sadık bir kişiliktir oğlak kadınları. Sabırlıdır ve kendisine güvenen insanların güvenini boşa çıkarmaz. Kimsenin hayatına karışmazken kendi de sade bir hayat yaşamayı tercih eder. Planlı ve programlı bir hayat sürdürmeyi sever.

Olumsuz Özellikleri

Fikri ve hareketleri belli olan oğlak kadını çok fazla net davranır. Dengelidir. Bugün ‘evet’ dediği bir hususta yarın ‘hayır’ demeyecektir. Sert mizaçlı, cimri ve dar görüşlü olmaları dikkat çeker. Yeniliklere açık olmayan oğlak kadınları geleneksel yaşamını sürdürmeyi tercih eder.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!