" /> Kova Kadını (20 Ocak-18 Şubat) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kova Kadını (20 Ocak-18 Şubat)

Kova Kadını (20 Ocak-18 Şubat)

Genel Özellikleri

Kova kadınları özgürlüklerine düşkün olan, sınırlamaları sevmeyen kadınlardır. İç dünyasında fırtınalar koparken dışarıda çok keyifli ve eğlenceli davranabilirler. İnatçı ve kararlı bir özellik sergileyen kova kadını, aklına koyduğu eylemi muhakkak harekete geçirmelidir. Daima olumlu özelliklerini ön plana çıkarmaya gayret eden bu burcun kadınları sahip olmak istedikleri her şeyi bir şekilde elde ederler. Eğlenceli bir insan olan kova kadını bulunduğu ortamı renklendirecektir. Bu nedenle ortamında olan kişiler sıkılmayacaktır. Kıpır kıpır, enerji dolu ve yaşamayı seven bir tabiatı olan bu kadınlar sosyal çevreye önem verir ve çevresine de önem vererek herkesi mutlu etmeye çalışır. Cesur bir mizaca sahiptir. Bu nedenle gözü kara olarak tanımlayabiliriz kova kadınlarını. Mantıklı bir insan olduğu için sorunlar karşısında mantıklı kararlar alır. Yalandan asla hoşlanmayan kova kadını ‘başarı’ kelimesine farklı bir anlam yükler ve başarıdan başarıya koşmayı sever. Oldukça duygusal bir yapıya sahip olan kovalar, eğlenceli kişiliği ile bu duygusallığına bir çeşit duvar örer. Çünkü oldukça hassas olduğunu dışarıya yansıtmak istemez. Prensiplerinden ödün vermeyi sevmez. İletişim yeteneği oldukça güçlü olan kova kadınları bu sayede çok rahat iletişime geçer ve karşısındaki kişiye kendisini net bir şekilde anlatabilir. Monotonluktan uzak durmayı sevdiği için macerayı ve eğlenceyi sever, hayatının her alanına entegre etmek ister. İletişim yeteneği güçlü olduğu için sosyal hayatı da renkli ve doludur. Eğlenmeyi ne kadar severse sevsin sorumluluklarının da farkındadır.

Fiziksel Özellikleri

Kova kadınına bakıldığında ilk olarak gözleri ve dikkat çekici bakışları dikkat çeker. Bakımlı ve parlayan saçlara sahiptirler. Biçimli dudaklara ve orantılı yüz hatlarına sahiptirler. Kova kadınları genel olarak balıketli olarak nitelendirilebilir. Dikkat çekici bir yürüyüşe sahiptirler ancak modayı fazla takip etmezler.

Aşk Hayatı

Aşka aşık bir burç olan kova kadını, değer verdiği partnerine karşı oldukça romantiktir. İlgisini oldukça dengeli bir biçimde gösterir karşı tarafa. Partnerini çok fazla sıkmadığı gibi kendisinin de sıkılmasını istemez. Güven onlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle sevmediği bir insanla yakın temas içinde olmak istemez.

Olumlu Özellikleri

Cana yakın bir kişiliğe sahip olan kova kadını, sevdiği insanlara çok değer verir. İyi niyetli ve hoşgörülü olan bu burç sahipleri aynı zamanda oldukça da yardımseverdir.

Olumsuz Özellikleri

Dengesiz davranışlar sergileyen kova kadını, bazı yerlerde oldukça sorumsuz davranabilir. Yeniliklere haddinden fazla açıktır. Bir konuya bağlı kalmaktan hoşlanmaz. Dengesiz tavırlar sergilediği için anlaşılması da oldukça zordur. Genel olarak huysuzluk yapma ihtimalleri yüksektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!