" /> Koç Burcu Kadını (21 Mart-19 Nisan) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Koç Burcu Kadını (21 Mart-19 Nisan)

Koç Burcu Kadını (21 Mart-19 Nisan)

Genel Özellikleri

Oldukça akıllı olan koç kadınları, entelektüel ve kültürlü olmaya önem verirken, dışa dönük bir yapı sergiler. Hayatının her alanında başarı beklerken, eğlenceli ve neşeli bir kişiliğe sahiptirler. Kalabalığı seven koç kadını arkadaş canlısıdır. Bu anlamda etrafında dostlarının olmasından hoşlanır. Her zaman ilginin üstünde olmasını isterler ve etrafın kendilerini beğenmesini isterler. Özgüven konusunda biraz eksiktirler zira her zaman eksik bir taraflarının olduğunu düşünürler. Kalabalık ortamlardan hoşlandığını söylediğimiz koç burcu, arkadaş canlısı olmasının yanı sıra etrafındaki insanlara da değer verdiği için özel günlere özel alaka gösterir. Yardımsever bir karaktere sahip olan bu burç sahipleri, etrafındaki kişilerin de herhangi bir konuda fikrine başvurmasından oldukça memnun olur. Düşüncelerini açıklama konusunda oldukça açık sözlüdürler. Karşısına çıkan her insana hemen güvenmezler. Bu nedenle de biraz şüpheci davranırlar. Asi tabiatlı oldukları gibi tuttuklarını koparan kadınlardır koç kadınları. Bazen bencil tavırlar sergilerler. Bazen de dünyayı oturdukları yerden değerlendirmeye çalışırlar. Sevdikleriyle sohbet etmekten hoşlanır. Ev hayatına fazla düşkün değildir. Duygusal olarak kırılgan bir yapıya sahiptir.

Fiziksel Özellikleri

Ne çok uzun ne de çok kısa boylu olan koç kadını, ince ve zayıf bir bedene sahiptir. Kıvırcık ve parlak olan saçları güneşte bakır rengine dönebilir. Oldukça dikkat çekici kadınlar olan koçlar, sağlıklı bir tene sahiptir. Koç erkeği gibi güçlü kollara sahip olan bu kadınlar, geniş omuzlara sahiptir ve öne eğik bir şekilde yürürler. Minik ağızlara sahiptirler ve çeneleri de biraz çıkık olabilir.

Aşk Hayatı

Kıskançlık konusunda bazen ileri noktalara gidebilir. Bu anlamda sevdiği kişiyi kendinden bile kıskanabilir. Birlikte olduğu kişiye bağlanması için oldukça zaman geçmesi gerekir. İlişkilerinde tutarsız davranabilir çünkü bir an çok sevdiği kişiyi ertesi gün terk edebilir.

Olumlu Özellikleri

Oldukça hareketli bir hayatı olan koç kadını, enerji doludur. Esprili muhabbetleri, dikkat çekici özellikleriyle çevresindekileri cezp eder. Dürüst bir yapıya sahiptir. Atılgan ve girişimci ruhu ön plandadır.

Olumsuz Özellikleri

Sanırız ki en olumsuz özelliği lükse aşırı derece düşkün olmalarıdır. Kazandıkları parayı da lüks şeyler için harcamaktan kaçınmazlar. Agresif kişilikleri nedeniyle olaylara karşı aşırı tepkisel davranabilirler ve kolayca sinirlenebilirler. İnatçı ve dik kafalıdırlar. Bazen başka insanlarla dalga geçebildikleri gibi kavgacı da olabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!