" /> Kaş Ve Kirpikler İçin Birbirinden Kıymetli 4 Bitkisel Bakım Yöntemi | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kaş Ve Kirpikler İçin Birbirinden Kıymetli 4 Bitkisel Bakım Yöntemi

Kaş Ve Kirpikler İçin Birbirinden Kıymetli 4 Bitkisel Bakım Yöntemi

Kaş Ve Kirpikler İçin Birbirinden Kıymetli 4 Bitkisel Bakım Yöntemi

Kaş ver kirpiklerimiz de en az saçlarımız kadar bakım isteyen uzuvlarımızdandır. Dolaysıyla da kaş ve kirpiklerimiz de çoğu zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak tahrip olabilmekte ve hatta dökülebilmektedir.Birçoğumuz harika kaş ve kirpiklere sahip olmak isteriz. Hatta kaş ve kirpikleri harika görünen bireylere çoğu zaman imreniriz. Peki kaş ve kirpiklerimizin harika bir görünüme sahip olabilmesi için hangi bitkilse doğal yöntemleri tercih etmeliyiz. Dilerseniz makalemizde kaş ve kirpikler için en uygun olan bitkisel bakım yöntemlerinin neler olduğu hakkında bilgiler sunalım.

İşte Kaş Ve Kirpikler İçin En Uygun Bitkisel Bakım Yöntemleri

  • Badem yağı uygulaması: Kaş ve kirpikler için uygulanan en harika bitkisel bakım yöntemlerinden biri hiç kuşkusuz ki badem yağı uygulamasıdır. Aktarlarda kolaylıkla bulunabilien bu harika bitkisel bakım yöntemi sayesinde tahrip olan veya dökülen kaş ve kirpikler kısa süreler içerisinde eski doğal görünümünü tekrar kazanabilmektedir. Bu harika bitkisel bakım yöntemi aynı zamanda son dönemlerde en fazla tercih edilen bitkisel bakım yöntemlerindendir.
  • Hint yağı uygulaması: Kaş ve kirpiklerin bakımında uygulanan harika bitkisel bakım yöntemlerinden biri de hint yağı uygulamasıdır. Daha çok kaş bakımında uygulanan bu harika bitkisel bakım yöntemi sayesinde kaş ve kirpikler harika bir görünüm kazanmaktadırlar.
  • Tatlı badem yağı uygulaması: Tatlı badem yağının normal badem yağından farklı olarak daha çok kirpiklerin bakımında kullanmaktadır. Bu harika bitkisel doğal yöntem ayrıca kaşların bakımında da uygulanabildiği ve harika sonuçlar verebildiği bilinmektedir.
  • Susam yağı uygulaması: Susam yağının da kaş ve kirpikler üzerinde faydalarının bulunuduğunu uzmanlar belirtmektedirler. Dolaysıyla kaş ve kirpik bakımında uygulanan harika bitkisel bakım yöntemlerinden biri de susam yağıdır.

Görüldüğü üzere kaş vekirpiklerin bakımında harika bitkisel yöntemler bulunmaktadır. Bununla birlikte bu harika bitkisel yöntemler son yıllarda en fazla uygulanan bitkisel bakım yöntemlerinden olduğunu belirtmemizde faydalar bulunmaktadır.

Uyarı

Kaş ve kirpiklerin bakımlarında uygulanan bu harika bitkisel bakım yöntemleri hakkında önemli uyarılarda bulunmamızda fayda bulunmaktadır. Bilindiği üzere bu harika bitkisel bakım yöntemleri tamamen bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Dolaysıyla kaş ve kirpiklere uygulanırken gözlere temas ettirilmemesi gerekmektedir. Bunun için de bu bitkisel yağları kaş ve kirpiklere uygulandığınızda uçları pamuklu olan kulak çubukları yardımıyla kaş ve kirpiklerinize uygulamalı ve haftada yalnızca 1 defa bu uygulamaları gerçekleştirmelisiniz. Unutmayınız ki bu bitkisel yağlar gözler için riskli sonuçlara yol açabilmektedir. Bu nedenle kesinlikle gözlerinizden uzak tutmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!