" /> Kapılar Nasıl Temizlenir? Kapı Temizleme Yöntem ve Teknikleri Nelerdir? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kapılar Nasıl Temizlenir? Kapı Temizleme Yöntem ve Teknikleri Nelerdir?

Kapılar Nasıl Temizlenir? Kapı Temizleme Yöntem ve Teknikleri Nelerdir?

Kapılar Nasıl Temizlenir? Kapı Temizleme Yöntem ve Teknikleri Nelerdir?

Kapıları kullanmak dışında onların temizliği ve bakımı da bir o kadar önemlidir. Bu gibi bir konuda kapının renk faktörünün de önemli olduğunu belirtmek gerekir. Son zamanlar da çok daha fazla oranda kullanılan açık renkli ve beyaz kapıların kötü izler bıraktığını da söylesek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Bundan dolayı kapı temizliği konusunda oldukça özverili olmanız gerekiyor.

Ahşap kapıları temizler iken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bu durumları sizlere sırasıyla anlatalım dedik.

Ahşap kapılar üstünde biriken tozları kuru bir bez ya da kâğıt bir havlu yardımı ile ova ova silmeniz gerekiyor. Daha sonra ise kullanım talimatlarına uyacak şekilde ahşap temizleyici dökebilirsiniz. Kullandığınız bezi ıslattıktan sonra güzel bir şekilde sıkarak kapıya sürünüz. Kuru bir bez yardımı ile ahşap kapınız da su bırakmayacak şekilde kurulamanız da bir o kadar önemlidir. Yün bir bez yardımı ile çok az sıvı yağ damlatarak silebilir ve toz bezi ile de ahşap kapınızı parlatmanız mümkün.

Ahşap kapı temizleme işleminde su, bulaşık deterjanı ve sirke de kullanma şansınız var demek mümkün. Ahşap kapılar için zararlı olmayacak bir şekilde kullandığınız sürece herhangi bir sorun yaşamadan temizlik yapabilir ve bunları yaptığınız sürece de olumlu sonuç alacak ve bundan son derece memnun kalacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Mikrofiber bez ve ahşap temizleyici ürünler işlerimi kolaylaştırıyor ayrıca sirke de temizleme de ekstra parlaklık kazandırıyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!