" /> Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Erkeklerin sıkça merak etmiş olduğu konulardan biri de kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusudur. Kadınlar duygusal bir yapıya sahip oldukları için genellikle romantik erkekler dikkatini çekmektedir. Romantik bir erkek süslü yemek masaları, her gün alınan çiçekler ya da duygusunu durmadan ifade eden erkek demek değildir aslında kadınlar için. Biraz romantik biraz da kendini ispatlayabilen erkekleri kadınlar etrafında daha çok tutmaya çalışmaktadır. Kadınların hayatlarında yer alması gereken erkeğin biraz sözünün geçmesini ve çok azda olsa romantik olmasını tercih etmektedir. Romantik bir erkeğin duygu yoğunluğu oldukça fazla olacağından küçük jestler kadınların hoşuna gitmektedir.

Bir kadının erkekte aradığı özellikle arasında yer alan dürüstlükte dikkatini çekmeye yetebilir. Kadın daha çok yapıcı ve olumlu düşündüğünden yanında olan erkeğin onu destekleyici olmasını ister. Kadının yapacağı bir iş için yanında onu destekleyen ve her daim fikir alışveriş yapacağı bir kişi olması kadının o erkeğe daha çok yönelmesini sağlayabilir.

Kadınlar aşırı sert ya da aşırı uyumlu erkekleri tercih etmeyebilirler. Hayatlarında yer alacak olan erkeğin nabza göre şerbet vermesini daha çok tercih ederler. Bunun yanı sıra birlikte vakit geçirirken eğlenebilecekleri ve konuşabilecekleri erkekleri sevmeyi tercih edebilirler. Kadınlar duygusal olarak oldukça yoğun bir yapıya sahiptirler. Duygu yoğunluğu fazla olan kadınlar genel olarak hayatlarında ki önemli kararlarda bile duyguları ile hareket etmektedirler. Bu yüzden beraber oldukları erkelerde yol gösterici olması onlar için daha doğru bir seçim olacaktır.

Erkeklerin en çok merak ettiği konulardan biri olan kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusu aslında her iki tarafında hayatlarında ne istediğini bilmesi ile orantılıdır. Her iki taraf ilişki başlangıcında birbirlerine olan güven ve sadakat ile hayattan beklentilerini paylaştıklarında kadın ve erkeğin arasında sorun yaşanmayacaktır. Kadınlar bakımlı ve çevresi tarafından sevilen erkekler ile beraber olmayı da güç olarak bildikleri için bu yapıda ki erkeklerle olmayı da tercih edebilirler. İlişki başlarında kadın ve erkeğin birbirlerine olan davranışları ilişkinin devamında da sürdürüldüğünde sağlıklı ve uzun süreli ilişkiler olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Ben mesela ilk görüşte sohbetini samimiyetinden espirili olusundan gozlerme derin dern bakisindan etkilenmistim bana her zaman dürüst oldu tabi arada beklenmedik anda yaptigi suprizler bu bazen hediye bazen is yerime ziyareti vs beni bi hayli mutlu ediyor aşkiM iyi ki var ❣😊

  2. Erkegin kokusu da onemli.hem teninin hem parfümünün. Ama ben en cok teninin kokusunu seviyorum en guzeli boynundan operken o kokunun sizi sarmasi.essiz bi duygu.kokusuyla gulusuyle sevisiyle herseyiyle bi tane 💕💫

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!