" /> İş Kıyafetleri Nasıl Temizlenir? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İş Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

İş Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Yoğun bir iş temposunda iseniz ve iş kıyafetlerinizde kalıcı lekeler oluşuyorsa yapmanız gereken birkaç püf nokta ile hem iş kıyafetlerinizin yıpranmasına engel olabilir hem de lekelerden kurtulabilirsiniz. İş kıyafetleri nasıl temizlenir çoğu kişi kıyafetlerde kalan lekelerden şikayetçidir.

Öncelikle yapmanız gereken iş kıyafetlerinizde leke var ise çamaşır sabunu ile bu lekelerin üzerini silmelisiniz. Sonrasında plastik bir poşet içerisine iş kıyafetlerinizi koyarak 12 saat beklemelisiniz. Çamaşır sabunu kullandığınız lekeler bu sayede çözülmeye başlayacaktır. Beklettiğiniz iş kıyafetlerinizi çamaşır makinenizin ön yıkama programı var ise sıcak suda ve köpüklü olmak şartıyla yıkama işlemi yapabilirsiniz. İş kıyafetlerinizdeki lekelerin tamamen çıktığını görebilirsiniz.

İş kıyafetlerinizde yağ lekeleri var ise, size en çok uğraştıracak lekelerden biridir. Evinizde bulunan talk pudrası ile lekelerin üzerine döküp bir fırça yardımı ile lekeleri hafifçe fırçalamalısınız. Ardından ilk işlemdeki gibi bir plastik poşete koyarak 12 saat bekletmelisiniz. Beklettiğiniz iş kıyafetlerinizi daha sonra tekrar fırçalama işlemi yaparak çamaşır makinenizde sıcak su ve köpüklü şekilde yıkayabilirsiniz.

İş kıyafetleri nasıl temizlenir öncelikle leke oluştuğunda beklemek yerine anında müdahale etmeniz zorlu lekelerin daha çabuk çıkmasını sağlayacaktır. İnatçı ve zor lekelerden leke çıkarıcı ürünlerden faydalanarak lekenin daha çabuk çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Lekeleri çıkarmak için bekletmemeniz iş kıyafetlerinizin daha temiz ve lekesiz olmasını sağlayacaktır. Bu sayede iş kıyafetlerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Ara sira arap sabunu ile bazi lekeleri cikardigim oluyor ama bazen cosla vs kullanıyorum o da etkili hanımlar

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!