" /> İkizler Kadını (21 Mayıs-21 Haziran) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İkizler Kadını (21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler Kadını (21 Mayıs-21 Haziran)

Genel Özellikleri

Neşeli ve enerji dolu olan bu burcun kadınları, yerinde duramayan yapısı ile dikkatleri üzerine toplar. Kişilik özellikleri yaşadıkları bir olay karşısında değişebilir. Bu nedenle her olaya verdikleri tepki farklı olurken bazen de ne yapacağını bilemeyebilir. Yani bazı noktalarda ikizler kadınını tanımak zor olabilir. Pratik zekaları ile ön plana çıkarlarken hızlı bir şekilde düşündükleri için hızlı harekete geçebilirler. Çekici ve erkekler tarafından beğenilen kadınlardır ancak anlaşılmaları daha öncede dediğimiz gibi oldukça güçtür. Fiziksel ve zihinsel olarak aktif olan ikizler kadını, sabretmeyi bilmedikleri için genelde acelecidirler. Hareketli bir yaşamı sevdikleri için yolculuk yapmayı da çok severler. Monoton bir hayat yerine yeni insanlarla tanışmayı ve yeni bilgiler edinmeyi isterler. Yalnız kalmayı sevmezler. Bu nedenle etraflarını kalabalık tutmayı tercih ederler. Bu yüzden muhabbet ihtiyaçları hiç bitmez ancak bu kalabalığın içine girmek zordur. Çünkü her insanı etrafında görmek istemezler. Burcun erkeğine göre daha azimli olduklarını söylemek mümkünken oldukça meraklı bir yapıya sahip olduklarını da eklemek gerekir. Etkileyici bir konuşma tarzları vardır. Bu nedenle karşısındaki insanı rahatça etkileyebilir ve ikna edebilir. Akıllı ve kültürlü olan bu kadınlar değişimi de severler. Geleneksel olmak onlara göre değildir. Kendine vakit ayırmaktan hoşlanan ikizler, iyi niyetlidir. Birine bilerek kötülük yapmak akıllarına gelmez. Sevdiği insanların ilgisine mazhar olmayı sever ancak kısıtlamaya gelmek istemez. Emir almayı ciddi anlamda sevmezler ve özgürlükçü bir yapıları vardır. Hayal kurmaktan hoşlanan bu kadınlar, hayat kalitelerinin daima yüksek olmasını isterler. Kendisine sunulan fikirleri dinler ancak dik kafalı olduğu için çoğu zaman uygulamaz. Bu nedenle değişmekten de hoşlanmazlar.

Fiziksel Özellikleri

Oldukça biçimli bir bedene sahip olan İkizler kadını, uzun boyludur. Bacak ve kolları uzun olabilir. Tenleri hafif kırmızılık taşıyabilir. Saçları kumral ve dalgalı bir yapıya sahipken, net gören gözleri de çoğunlukla açık kahverengidir. Modayı takip etmekten zevk alan ikizler kadını, pahalı ve marka kıyafetler almayı tercih eder.

Aşk Hayatı

Daha önce özgürlüğü sevdiğini söylediğimiz ikizler kadını, gerçekten aşık olduğu zaman değişim gösterebilir. Yapmam dediği şeyleri yapabilir ve özgürlüğünü feda edebilir. İkizler kadını kendi ile beraber olmak isteyen erkeği kendine özgü basamaklardan atlatır ve gerçekten sevdiğini düşündüğü zaman o erkekle beraber olur. Sevdiği zaman aşırı kıskanç olabilen bu burcun kadınları, aşk hayatında da değişiklikten ve eğlenceden yanadır.

Olumlu Özellikleri

Zeki kadınlar olan ikizler, uyumlu olmaya çalışır. Genel kültürünü artırmaya çalışır ve esprilidir. İletişim yeteneği oldukça iyidir.

Olumsuz Özellikleri

Yüzeysel ve duygusuz olabilen ikizler kadını, kimi zaman agresif davranabilir ve karar vermekte zorlanır. Huzursuz tavırları olabilir ve bazen aşırı meraklı davranır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!