" /> Gebeliğin en doğal halini gösteren inanılmaz sıcak 20 fotoğraf | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gebeliğin en doğal halini gösteren inanılmaz sıcak 20 fotoğraf

Gebeliğin en doğal halini gösteren inanılmaz sıcak 20 fotoğraf

Gebelik döneminin en doğal anlarını çekip paylaşan fotoğraf sanatçısı , bebek bekleyen çiftlerin en güzel anlarını ve özel mahrem yerlerinde yatak odaIarında fotoğrafIadı

Gebeliğin en organik halini gösteren inanılmaz sıcak 20 fotoğraf Sanatçı, bebek bekleyen çifti en özel ve en mahrem yerlerinde, yatak odalarında fotoğrafladı. Rus fotoğrafçı Jana Romanova, uyuyan anne-baba adaylarının fotoğraflarından oluşan “Bekleyiş” adını verdiği mükemmel bir fotoğraf serisi oluşturdu.

2 / 17 Gebeliğin en naturel halini gösteren inanılmaz sıcak 20 resim Sanatçı, bebek bekleyen çiftin en özel ve en mahrem yerlerinde, yatak odalarında fotoğraflarını çekmeye sabah daha onlar uyurken veya uyku sersemiyken başlıyordu.

3 / 17 Gebeliğin en organik halini gösteren inanılmaz sıcak 20 resim O anlar, hayatlarında böylesine önemli ve heyecanlı bir vaka için hazırlanan çiftin duygularını ve ruh halini fotoğrafçının en iyi anlayabileceği andı.

4 / 17 Gebeliğin en naturel halini gösteren inanılmaz sıcak 20 fotoğraf Proje, hamileliğin 40 haftası süresince çekilen 40 fotoğraftan oluşuyor.

5 / 17 Gebeliğin en organik halini gösteren inanılmaz sıcak 20 resimJana, projeden önce modelleri hakkında çok azca şey bildiğini, ama buna rağmen çiftin, bir yabancının dairelerinde kalmasına ve öyle özel bir anda fotoğraflarını çekmesine izin vermelerinden, kendisine itimat duymalarından oldukça etkilendiğini ifade ediyor.

6 / 17 Gebeliğin en organik halini gösteren inanılmaz sıcak 20 fotoğraf Projenin fikri tesadüfen ortaya çıktı.


7 / 17 Gebeliğin en doğaI halini gösteren inanıImaz sıcak 20 fotoğraf Fotoğrafçı, “PozIarında, vücutIarıın simetrisinde etkisi aItına alan ve büyüIeyici bir şeyler vardı” şeklinde konuşuyor.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Ya sarilarak uyumak gibisi var mi sevdiginizin kokusu burnunuzda , sicakligi teninizde , nefes alıp verisi kulaklarinizda.paha biçilemez duygularin sanatsal hali olmus brraavooo

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!