" /> Deri, Plastik, Rugan, Ve Gece Çantaları Temizlemenin Kolay Yolları? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Deri, Plastik, Rugan, Ve Gece Çantaları Temizlemenin Kolay Yolları?

Deri, Plastik, Rugan, Ve Gece Çantaları Temizlemenin Kolay Yolları?

Deri, Plastik, Rugan, Ve Gece Çantaları Temizlemenin Kolay Yolları?

Gece Çantaları Nasıl Temizlenir?

Gece çantalarınızı temizlerken saten ya da tafta astarlarını kuru temizleme sıvısı ile silerek temizlemelisiniz. Çantayı tamamen kapatmadan önce iyice havalandırmayı aksatmayın derim. Lakin unutmamanız gereken boncuklu gece çantalarınızın bakımına daha bir özen göstermeniz gerektiğidir. Özellikle tel olan ve kırılmış olan boncuklarin kaybolma riski yüksektir.

Boncukları beyaz olan çantalarınızın tozlarını almak için talk pudrası ile alabilir ve daha sonra çantanızı katlanmış havlunun içine sarabilirsiniz. Daha sonra en düşük ihtimalle kırk sekiz saat beklettikten sonra pudrayı çıkarmak amacıyla hafif bir şekilde fırçalamayı unutmayın.

Deri Çanta Bakımı Ve Temizliği Yapma Yöntem ve Teknikleri

Deri çantalarınızı sıcak suda sıkılmış bir bez ile iyice silmenizi tavsiye ederiz. Daha sonra kaliteli bir sabun ile iyice ovmanız gerekir. İki ya da üç tane temiz ve nemli bezl ile sabun tortularını siliniz. Çantanız kuru iken deri cilası ya da kremi ile çantanızı güzelce parlatın. Daha sonra çantanızı yarım saat kadar süreyle güneşte bekletin ki cila iyice çanta tarafından emilsin ve takarken üstünüzdeki kıyafetlere bulaşmasın.

Çantanızdaki toz ve tüyleri çıkarmak için ise astarinı iyice fırçalayın. Çantanızdaki kiri kuru temizleme sıvısı yardımı ile silin ve çantanızı kapamadan önce iyice havalandırın.

Rugan Deri Çantalar Nasıl Temizlenir, Kolay Yolları Nelerdir?

Rugan deri çantalarınızın parlamaları için az bir petrol jölesi ya da silikon sprey kullanarak cilalayın.

Plastik Çantalar Nasıl Temizlenir, Bakımları Nasıl Yapılır?

Temiz ve güzel kalitedeki el sabunuyla ve islatmış olduğunuz bir bezle çantanızı silin. Birkaç nemli ve temiz bez ile sabun artıklarını silip kuruttuktan sonra silikonlu bal mumu püskürtün ve çantanız parlayana dek cilalama işlemini uygulayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!