" /> Çilek Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin. Çilek Maskesi tarifi ? Nasıl Yapılır | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Çilek Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin. Çilek Maskesi tarifi ? Nasıl Yapılır

Çilek Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin. Çilek Maskesi tarifi ? Nasıl Yapılır

Çilek Maskesi

Çilek, birçok insanın gözde meyvelerindendir. Bütün kırmızı meyveler gibi çilek de iyi bir antioksidan, ancak bazı insanlar alerjiktir. Bu konuda sıklıkla tüketilen ve ülkemizde çok popüler olan çilek birçok insan için güzellik maskelerinin vazgeçilmez bir unsurudur.

Çilek, aynı zamanda diş beyazlatma olarak da bilinir, aynı zamanda cildi canlandırıcı çilek maskesi olarak kullanılır. Çilek maskesi ayrıca ciltteki lekeleri önemli ölçüde azaltır ve cildi yenilemek için etkili bir soyma yöntemidir. Ortada kesip yüzünü taramak isterseniz, onu ezmek için maske olarak kullanın, her bakımdan verimli olduğunu gösterin, birçok insan için vazgeçilmez bir bakım ürünüdür.

Çilekli maske lekeleri genç bir görünümde görünülmesi için yüz bölgelerine ve hatlarına da sürülebilir. Birçok kişi onları yoğurt ve limon suyu ile karıştırarak farklı maskeler uygular. Size birkaç farklı çilekli maske tarifleri vereceğiz ve kolaysa uygulayabilirsiniz.

Cilt Gençleştirmek için Çilek Maskesi Nasıl Yapılır?

Bunu yapmanın iki yolu vardır. Birincisi çilekleri arındırmak ve yüzü doğrudan beline koymak, diğeri daha etkili bir maske yapmak için birkaç malzeme daha eklemek. Her ikisini de yapabilirsiniz.

Cildinizi gençleştirmek için, çilek maskesi doğranmış bıldırcınınızı ezme aşamasından başlar. Sonra yoğurt, limon suyu ve karbonat ekleyin ve iyice karıştırın. Yüzünüzde beklemekte olduğunuz maskeyi yarım saat yıkayın ve sonra nemlendiricinizi uygulayın.

Çilek ezmesi çok suluysa, karışıma yulaf ezmesi de ekleyebilirsiniz; bu cilt için oldukça yararlıdır. Çilek etkili bir şekilde cildi temizler ve kirleri giderir, bu yüzden bitkisel maskeleri sevenlerin gözde ürünüdür.

Çilekli maske de cildinizi zararlı güneş ışınlarından korur ve gençler için en etkili meyvedir. Cilt lekelerini azaltmaya, ölü hücrelerden arındırma ya ve sizi genç görünmesine yardımcı olan bu mucizevi meyveyi yiyerek etkinliğini artırabilirsiniz. Haftada iki kez çilek maskesinin etkisini görebilirsiniz, bu da tüm cilt tipleri için uygundur. Elbette, buğday alerjiniz varsa uygulamanızı önermiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!