" /> Boğa Burcu Kadını (20 Nisan- 20 Mayıs) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Boğa Burcu Kadını (20 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa Burcu Kadını (20 Nisan- 20 Mayıs)

Genel Özellikleri

Güzel kadınlar olan boğalar, sevmeyi severler. İçten, candan ve samimi davranmalarının yanında yumuşak bir tabiata sahiptirler. Özgüveni yüksek olan bu kadınlar, özgüveni karşı tarafa hissettirmeyi tercih ederler. Ancak bunu bir meydan okuma olarak değil, naif bir şekilde yansıtmayı tercih ederler. İkna yetenekleri güçlüdür çünkü konuşurlarken sakin ve yumuşak bir tonda tane tane konuşurlar. Ne istediklerini bildikleri içinde planlı ve mantıklı bir şekilde hareket ederler. Genel kültürü yüksek olan bu kadınlar girdikleri ortama renk katmayı ve dikkat çekmeyi başarırlar. Şaka yapmayı seven ve espri yetenekleri oldukça yüksek olan bu kadınlar kendilerine özgü çekici bir yapıya sahiptir. Genel olarak sessiz ve sakin olsalar da her boğa kadını aynı özellikleri taşımaz. Özgüvenlerinin ardında kırılgan bir yapıya sahiptirler. Kavgadan ve gürültüden hoşlanmasalar da kırılgan yapılarından dolayı onlara yaklaşırken dikkatli olunmalıdır. Yeniliklerden fazla hoşlanmayan bu burcun kadınları hırslıdır ve istedikleri şeye ulaşmak için çaba gösterirler. Alışkanlıklarını yaşatmaktan zevk alırken sadık duruşlarıyla ön plana çıkarlar ve karşısındakilerden de aynı davranışı beklerler. Kıskançtırlar. Değer verdikleri kişileri mutlu etmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar. İlk görünüşte soğuk gibi görünseler de aslında içten ve samimidirler. Yardımsever ve merhametlidir. Saygılıdırlar, bu anlamda da karşılarındakileri yargılamak yerine olduğu gibi kabul etmeyi tercih ederler. Parayı önemserler çünkü maddi olarak güçlü olmak isterler.

Fiziksel Özellikleri

Her boğa kadını için genellemese de bu burcun kadınları ince ve minyon bir tipe sahiptir. Geniş omuzlarıyla oldukça dikkat çekerler ve omuzlarında gamze bulunur. Ses tonları sıcak ve çekici iken boyun bölgeleri biraz kalındır. Narin görünümlü olan bu kadınların asil bir yürüyüşleri vardır. Genel olarak spor bir tarz benimseseler bile oldukça iddialı giyinirler.

Aşk Hayatı

Sadakat onlar için çok önemliyken karşısındaki kişiden de aynı özveriyi bekler. Mantığı ile sürdürür ilişkilerini. Kıskanç bir yapıya sahip olsa da karşısındakini bunaltmaz. Sevmeyi seven bu burç aşka da oldukça önem verir.

Olumlu Özellikleri

Sadık olması en önemli özelliklerinden biriyken bunu güvenilir olmak izler. Tutarlıdır ve sakin tabiatından dolayı fevri hareketler sergilemez. Dengeli kişiliğinin yanı sıra kibar tavırlarıyla sert olmaktan oldukça uzaktır. Kararlıdır. Hedefine yürürken kararlığından ödün vermez.

Olumsuz Özellikleri

Yeniliklere kapalı olduğu için sabit fikirlidir de aynı zamanda. İnatçı bir kimliği vardır ve rahatına düşkündür. Bazen bencil davranabilir ve açgözlü olabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!