" /> Bir Yaşam Alanı Olan Banyoların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bir Yaşam Alanı Olan Banyoların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bir Yaşam Alanı Olan Banyoların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Bir Yaşam Alanı Olan Banyoların Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Banyo temizliği yazımızda her zaman bahsedilen konulardan değil biraz farklı temizlik alanlarından bahsedeceğiz. Bilhassa her zaman bahsedilmeyen konulardan sizlere bahsedeceğiz.

Banyo Küveti Ve Lavabo Temizliği Nasıl Yapılır?

Dökülen ilaçlar, saç boyaları ve bazı kozmetik eşyaların sebep olduğu lekeler ve kirler, peroksitten ve tartar kremi ile yapılmış olan bir macun ile temizlenebilir. Hazırladığınız macunu kirli ve lekeli bölgelere sürdükten sonra en az üç saat kadar macunun kurumasını beklemeniz gerekiyor. Daha sonra o macunu kirli yüzeylerden arındırmak için durulayın ve eğer gerekli görürseniz yeni bir macun hazırlayıp işlemi tekrar edin.

Banyo Fayansları Temizliği

Duş ve banyo küvetinin etrafında oluşan tortuları sağlıklı bir şekilde temizlemek için sert ve güçlü bir temizleyiciyi temiz bir pamuğun üzerine birkaç damla kadar damlatın ve parmak ucunuz ile tortullu bölgelere yayın. Bunun sonrasında bir süre temizleyiciyi kurumaya bırakın. Temizleyici kuruduktan sonra fayans üzerinden temiz su ile temizleyici izlerini çıkartın.

Banyo Aynaları Nasıl Temizlenir?

Buhar yüzünden leke olmuş aynaları temizlemek için temiz bir bezi gliserin ile ıslatıp aynalarınızı temizleyin.

Şunu söylemek gerekir ki en iyi ayna temizliği temiz tüysüz yumuşak bez ve sıvı deterjanlı ılık suyun içinde silmektir. Ya da yarım litre kadar sıcak suyun içine bir yemek kaşığı kadar amonyak ilave edip aynayı silebilirsiniz diyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!