" /> Bir evlilik neden biter ? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bir evlilik neden biter ?

Bir evlilik neden biter ?

En sık görülen nedenlerden bir tanesi ; ihanet ve ihanet çok şekillerde olabiliyor sadece üçüncü şahısla aldatma şeklinde olmuyor.Diyelim ki bir erkeğin işine aşırı kendini verip evini ihmal etmesi , karısını ihmal etmesi buda bir ihanet oluyor.Bunun dışında tabi ki 3 şahısla olan evlilik dışı ilişki belirgin bir güvensizliğe götüren olay olduğu için boşanma sebebi olabiliyor. Herhangi bir fiziksel şiddet tabi ki son derece ilişkiyi ihlal olayı. Bazen fiziksel şiddet olmasa bile sözlerle aşağılama ve azımsama gene erkeğin karısını beğenmemesi ve bunu yansıtması kusur bulması yaptığı işlerde veya görüşünde ( Bir erkek karısında kusur bulmaya başladığı vakit bilin ki o kişi kendi iç dünyasında kendiyle barışık değildir birşeye canı sıkılıyordur. Ya işinde başarısızdır ve bu başarısızlık onu kahrediyordur ve karısında kusur buluyordur) Konu her ne olursa olsun hem erkek hem kadın tarafından konuşulmayan yüzleşilmeyen sıkıntılar ufak ufak biriktiği vakit ben bunlara öfke kuponlara diyorum sonunda bu kuponlar o kadar fazla oluyor ki başka büyük birşeyle değiştirmek gerekiyor. Bu öfke kuponlarının karşılığı da ne malesef boşanma mahkemeleri ve boşanma kağıtları oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Aşırı kıskançlık ve ya aşırı ilgisizlik, geçim sıkıntısı da eklendiğinde eşler birbirine tahammül edemez hale geliyor günümüzde ne yazık ki…

  2. Eşimin isine asiri duskun olmasi ve sürekli gec saatkere kadar arkadaşlarıyla takilip eve geldiginde biz hic sohbet edemeden yatmasi iliskimizi yıpratti.surekli kavga eder hale geldik araya aileler de girdi ve son noktayi bosanma olarak koyduk.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!