" /> Balık Kadını ( 19 Şubat-20 Mart) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Balık Kadını ( 19 Şubat-20 Mart)

Balık Kadını ( 19 Şubat-20 Mart)

Fiziksel özellikleri

Fiziksel olarak dikkat çekici özelliklere sahip olan balık kadını, dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahip olabilir. Ten renkleri koyu kumral ya da kestane rengi olabilir. Göz yapılarının yanı sıra bakışları ve kirpikleriyle dikkat çekerler. Yüz hatları oldukça düzgündür. Burun yapıları kemerli olabilirken boyları ise normaldir. Bazıları modaevinden fırlamış gibi giyinirken bazıları da antika kıyafetlere karşı ilgi duyar.

Genel özellikleri

Hırslı ve inatçı olan bu kadınlar istedikleri şeye ulaşabilmek için her türlü engelin üstesinden gelebilirler. çekici ve albenisi vardır. Bu nedenle girdikleri ortamda dikkat çekerler. Sempatik ve sevecenken son derece duygusal ve romantik davranır. Evlerine yengeç kadını gibi bağlıdırlar. Bu anlamda evlerinde vakit geçirirken kendilerini mutlu ve huzurlu hissederler. Sezgileri kuvvetli olan bu kadınlar, ona göre davranırlar. Güzel görünene karşı zaafları vardır. Huzurlu ve konforlu bir yaşamı tercih ederler. Çevreleri ve yakın arkadaşları tarafından dikkat çekmek ve saygı görmek isterler. Sanata olan düşkünlükleri ince ruhlarının yansımasıdır. Kıskanç yapıda olan balık kadını ikili ilişkilerinde de, aşk hayatında da hep en iyisini ister. Hayal kurmayı ve hayallerinin peşinden gitmeyi severler. Değişken bir ruh yapısına sahiptir. Çok mutluyken bir anda üzülebilir ya da çok üzgünken bir anda gülmeye başlayabilir. Ancak karşı taraf çoğu zaman bu ruh değişikliğinin nedenini öğrenemez. Rahatlamak için ağlamayı tercih ederler. Misafirperver ve iyiyi sevme yapılarından dolayı daima evlerine gelenleri kaliteli bir şekilde ağırlamak ister. Anlayışlı bir burç olan balık, karşılığında anlayışının değer görmesini bekler.

Aşk hayatı

Balık kadınları aşka aşıktır. Bu anlamda aşk, yaşamak demektir onlar için. Sınırsız bir romantizm anlayışları vardır. Duygusal olduğundan bahsettiğimiz balık kadını, ilişkisinde karşı tarafa aşırı duygusal tepkiler verebilir. Aşk hayatında dikkatli davranmaktan yanadır ve aşık olmadığı bir kişiyle beraber olmaz. Sevdiği kadar sevilmek ister. Bunu göremediği zaman ciddi anlamda üzülür.

Olumlu özellikleri

En olumlu özelliği duyarlı olmasıdır. Hemen her alanda yaratıcı davranır çünkü ince zevkleri vardır ve sanatla uğraşmayı sever. Şefkatli bir yapıları vardır. Romantikliğinin yanında zarif bir kişiliği de vardır. Güvenilir ve sempatik kadınlardır.

Olumsuz özellikleri

Kararsız bir yapıya sahiptir balık kadını. Bunun yanında çok fazla hayal kurar. Kendine acımayı sever. Çoğu zaman kötümser bir bakış açısına sahiptir. Gerektiğinden fazla tutumlu davranabilir. Bu bazı zamanlar cimriliğe kadar gider. Katı tavırları vardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!