" /> Aslan Kadını (23 Temmuz – 23 Ağustos) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aslan Kadını (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aslan Kadını (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Fiziksel Özellikleri

Saçlarıyla dikkat çeken aslan kadını, fiziksel olarak gayet sağlıklı ve dikkat çekicidir. Genelde açık renk cilt rengine sahiptirler. Küçük burunları yuvarlak yüz hatlarıyla uyumludur. Gözleri de oldukça dikkat çeken bu burcun kadınları, fazla uzun boylu olmasa da dikkat çekicidirler. Fit bir vücudu severler, bu nedenle de fiziklerine özen gösterirler. Giyim konusunda fazla başarılı oldukları söylenemez. Modayı takip etseler de kendilerinde uygulamaya sıra geldiğinde bunu fazla başaramazlar.

Genel Özellikleri

Girdiği ortamlarda dikkat çeken aslan kadını, tutkulu ve zeki bir kadındır. Özgüven konusunda sıkıntı yaşamaz. Her zaman her şeyin iyisini ve güzelini tercih eder. Mükemmeliyetçi yapıdadırlar ve kırılgandırlar. Kendilerini kıran kişileri hemen affetseler de kinci oldukları da söylenemez. Anlaması ve bu nedenle de çözmesi zor olan bu kadınlar hayatlarına hemen birini dahil etmez. Bu nedenle sağlam adımlarla arkadaşlık ilişkileri kurarlar. Güçlü bir kişiliği vardır ancak kibirlidir. Bu nedenle hep övülmek isterler. Kararlıdır. Bu nedenle de bir yolda ilerlerken önüne çıkan sorunları planlı bir şekilde bertaraf eder ve yoluna aynı kararlılıkla devam eder. Enerji dolu olan aslanlar, eğlenceyi ve gece hayatını sever. Odak noktasında olmayı sevdikleri için de dikkat çekmeye çalışır girdiği her ortamda. Gösterişini doğallığına borçludur. Cesur bir yapıları vardır aslanların. Samimidir ve bu sayede karşısındaki etkiler. Yapmacıklık onlara göre değildir. Ne kendilerinin ne de başkalarının öyle olmasını isterler. Dürüstlüğe önem verirler. Herkes gibi olmak istemezler. Farklı olmak onlar için önemlidir. Bu yolda da her şeyi mübah görebilirler. Çalışmayı seven aslan kadını, özgürlüğüne de düşkündür. Bu anlamda kısıtlanmayı sevmezler. Yardımsever olan aslanlar, maddiyata önem verir. Para = güç demektir onlar için. Disiplinli ve emir vermeyi seven aslan kadınları anne olduklarında bu özellikleriyle daha fazla dikkat çekerler.

Aşk Hayatı

Karışık bir aşk hayatına sahip olan aslan kadını, bazen özgür olmak ister, bazen de erkeğinin ona karşı ilgisizliğinden şikayet eder. Aşk onun için çok önemlidir. Bu nedenle gerçekten çok sevdiği bir kişiden kolay kolay vazgeçmez. Sadıktır. Sevdiği adamı mutlu etmek için her şeyi yapar. Aslan kadınının kalbini kazanmak oldukça zordur. Bu kadınları anladığını sana erkekler kısa vadede hayal kırıklığına uğrayabilir. Aslan kadınına göre erkeğin ona layık olması gerekir. Kıskanmayı sever ancak kıskanılmaktan fazla hoşlanmaz.

Olumlu özellikleri

Her zaman hareket halinde olan aslan kadınının enerjisi, neredeyse hiçbir zaman bitmez. Yaratıcı olan bu kadınlar, sorumluluklarının bilincindedir. Bu anlamda görevlerinden kaçmazlar. İyi niyetli olan aslanlar aynı zamanda dar görüşlü de değildir.

Olumsuz özellikleri

Bir aslan kadını çoğu zaman bencildir. Çünkü en başta kendisini düşünür. Zaman zaman başkalarının ne hissettiğini ve ne düşündüğünü umursamazlar. Bu nedenle kırıcı, patavatsız ve diktatör olabilirler. Birikim yapmayı beceremezler ve küçük dağları ben yarattım edasıyla gezerler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!