" /> Aşık Olduğunuzda Yapmanız Gerekenler Nelerdir? | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Aşık Olduğunuzda Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Aşık Olduğunuzda Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Aşık Olduğunuzda Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Yüce bir duygu olan aşk, elbetteki her canlı için mutlak olarak bulunması gereken önemli duygulardan biridir. Dolaysıyla birine aşık olduğunuz zaman ona açılmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu durumda ise yapmanız gerekenler oldukça basittir.

Aşık Olduğunuz Zaman Yapmanız Gerekenler Şunlardır;

Aşık Olduğunuz İnsan İle Göz Teması Kurun

Aşık olduğunuz insan ile göz teması kurmaktan kaçınmamalısınız. Bu eylemi sadece 1-2 defa gerçekleştirdiğinizde aşık olduğunuz kişinin sizdeki duyguyu anlamaması için bir neden kalmamaktadır. Çünkü, insanlar birbirlerine karşı duydukları duyguları bakışları ile de belli ettirmektedirler.

Aşık Olduğunuz İnsana Gülümseyin

Aşık olduğunuz insanı gördüğünüzde ona gülümsemeniz ona karşı duyduğunuz duyguyu yansıtmaktadır. Dolaysıyla aşık olduğunuz kişiye açılmakta güçlük çektiğinizde ona gülümsemeniz yeterli olacaktır.

Ona Olduğunuz Gibi Görünün, Doğal Olun

Aşık olduğunuz insanın ilgisini çekebilmek açısından yapmacık karakterlere bürünmeyin. Ona karşı olduğunuz gibi görünün, yani doğal olun,Bu durum, onun da sizden hoşlanmasını sağlamaktadır.

Dürüstçe Duygularınızı Açıklayın

Aşık olmak kusur sayılabilecek bir durum değildir. Bu bakımdan aşık olduysanız bu durumdan dolayı utangaçlık veya çekimserlik göstermemelisiniz. Ancak geri de durup ilk adımın karşı taraf tarafından atılmasını da beklememelisiniz. Bir müddet bekledikten sonra karşı taraftan bir adım gelmediğini gördüğünüzde, dürüstçe duygularınızı aşık olduğunuz insana açmalısınız.

Aşık Olduğunuz İnsanı Tanımalısınız

Aşık olduğunuz insanı da tanımanız önemlidir. Bunun için de sağlıklı bir flört döneminden geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca flört döneminde her ne kadar aşık olan taraf siz olsanız da, bu durum sizin zayıf olduğunuz anlamına gelmemelidir. Bu dönem içerisinde aşık olduğunuz insanın karakterist özellikleri, size karşı ne gibi duygular beslediği ve sizin aşkınıza gerçek anlamda layık olup olmadığı gibi önemli detaylara da bakmalısınız. Aksi durumda tek taraflı aşık olmak, size maalesef ki birşey kazandırmayacağı gibi aşık olduğunuz insan ile hayal profilinizde oluşturduğunuz insan ile belki de dağlar kadar farklılıklar olabildiğini unutmamalısınız.

Unutmayın, aşk tek taraflı değil, çift taraklı olarak yaşanabilen güzel bir duygudur. Aşkı tek taraflı yaşamanız size birşey kazandırmayacağı gibi ayrıca sonraki dönemlerde olumsuz yönde etkilenmenize de neden olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Kesinlikle gülüş cok önemli. Tip bi yere kadar ama karsimdaki insanin gulumsemesi o ictenligi baska birsey de yok onu o yapan en guzel sey bence …

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!