" /> Akrep Kadını (23 Ekim – 21 Kasım) | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Akrep Kadını (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Kadını (23 Ekim – 21 Kasım)

Fiziksel özellikleri

Akrep burcu kadını dişiliği ile ön plana çıkan kadındır. Bu anlamda fiziksel özellikleri de dişiliğinden etkilenir. Gören insanlar beğenir. Derin ve anlamlı bakışlara sahiptir. Bu nedenle bazen karşı taraf ya rahatsız olur ya da etkilenir. Alnı geniş ve açıktır. Oval bir yüz şekline sahipken çeneleri de köşeli bir yapı barındırır. Dolgun dudaklara ve dikkat çekici bir yürüyüşe sahiptir. Yemeye karşı düşkün oldukları için de bazı akrep kadınları biraz toplu olabilir. Modayı son derece takip eden akrep kadını, genel olarak koyu renkleri tercih eder giyiminde.

Genel özellikleri

Arzulu bir kadın olan akrep kadını, hırslı, akıllı ve sezgileri son derece kuvvetlidir. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde akrep burcu kadınını tanımak olasıdır. Bazıları alçak gönüllü ve yumuşak huyluyken bazıları da kibirli ve mağrur olabilir. Mizacı gereği kıskanç bir yapıya sahiptir. Bu anlamda bazı durumlarda fesat olduğu söylenebilir çünkü nitelik ya da olanak bakımından kendisinden daha iyi durumda olanları, arkadaşlarını ve çevresini kıskanabilir. Ona göre her şeyin en iyisi onda olmalıdır. Ancak bunun yanında dostluğa ve arkadaşlığa önem verir. Çevresini oluştururken oldukça özenli davranır ve seçtiği kişilerin hatırı sayılı olmasını ister. ‘Doğrucu Davut’ olarak nitelendirebileceğimiz biz karakteri vardır ve bu nedenle yalan söylenmesine tahammül edemez. Yalandan uzak olan kişilere ayrı bir önem gösterir. Gururlu olan bu kadınlar kendi doğruları doğrultusunda yaşar ve cesur özellikleri sayesinde tuttuğunu koparmaktan kimse onu alıkoyamaz. Başarısızlığa tahammülü yoktur. Şüpheci bir tarafı vardır. Bu durum kendi hayatını da başkalarının hayatını da zorlayabilir. Çünkü olaylara ve insanlara hep şüpheyle yaklaşır. Mantıklı hareketler sergilese de içinde hep olaylara karşı duygusallıkla hareket ettiği bir taraf bulunur. Kinci bir tarafları vardır. İyiliği de kötülüğü de unutmazlar. İyiliğe iyilikle kötülüğe kötülükle karşılık verirler. Bu nedenle intikam duyguları gelişmiştir desek yalan olmaz. Doğal bir çekiciliğe sahiptir. Bu çekicilikte hayranlığı beraberinde getirir. Kendisini ezdirmeyen akrep kadını, bazı zamanlarda da oldukça uysal davranır.

Aşk hayatı

Daha önce oldukça çekici ve dişi bir tarafı olduğundan bahsettiğimiz akrep kadını, partnerini uzun süre boyunca etkiler. Gizemli bir havası vardır. Serbest ilişkilerden hoşlanıyor gibi gözükse de aslında iç dünyasında oldukça hassas ve kırılgandır. Ciddi birlikteliklerden uzak durmayı, kısa ve derdin duygular içermeyen birliktelikler kurmayı tercih eder. Çünkü yara almaktan ve üzülmekten korkar. Ancak ciddi bir ilişkisi olduğunda partnerini sahiplenir ve kıskanç bir havaya bürünür. Karşı tarafa güven, sevgi ve saygı verirken aynı şeyleri o da görmek ister.

Olumlu özellikleri

Sadık bir burcun kadınıdır. Sadece aşk hayatında değil ikili ilişkilerinde de kimseyi yarı yolda bırakmak istemez ve ihanet etmez. Duygusaldır ancak aynı zamanda sabırlıdır. Sorumluluk sahibidir. Paraya önem verdiği için tutumlu olmaya çalışır. Yaratıcı olan akrep kadını, sağlam bir karaktere sahiptir.

Olumsuz özellikleri

Kötülüğe kötülükle karşılık vermekten çekinmeyen akrep kadınının en olumsuz özelliği yıkıcı olmasıdır. Çok sevdiğinde kıskançlığı aşırı bir dereceye ulaşabilir. Ayrıca bazı zamanlarda sinsi davranabilir. Uyum sağlamakta problem yaşar ve genelde sığ bir düşünce yapısına sahiptir. Kuşkucudur ve oldukça kindardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!