" /> Adet Sancısına iyi gelen bitkisel çözümler | Doğal Kadın

Türkiye'nin En Büyük Bayan Gümüş Takı Kolye Aksesuar Sitesi
www.gumuscity.com'dan Güvenli Alışveriş Yapabilirsiniz.
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Adet Sancısına iyi gelen bitkisel çözümler

Adet Sancısına iyi gelen bitkisel çözümler

Adet Sancısına Bitkisel Çözüm

Kadınlarda ergin olmanın en önemli unsurlarından biri olan adet döngüsü beraberinde bazı olumsuzlukları getirir. Kimi bu olumsuzluğu adetin gün bazından uzun veya kısa olmasından kimi ise ağrısından yakınır. Yumurtanın vücuttan atılma işleminin yolu uzun olduğu için adetin başlama gününden birkaç gün önce hissedilmeye başlanılan bu ağrı adetin son gününe kadar devam edebilir. Kalıtsal bir hastalığı bulunmayan kişiler dışında oldukça olağan bir durumdur. Artık üzerinde çalışılması gereken konu ağrının nasıl azaltılacağıdır.

Kadınların büyük çoğunluğunun hayatını durduran bu ağrıdan şikayetçi olması maalesef bilim dünyasını hala harekete geçirememiştir. Doktorların son çare olarak önerdiği ağrı kesicilere vücut bir noktadan sonra bağışıklık kazanıp etkisini hissetmemeye başlar. Bu noktaya gelene kadar kadınların daha etkili çözümler ürettikleri görülür.

Adet sancısına bitkisel çözüm yani doğal bitki çaylarından alınan yardım sancıları geçirmekte ve bünyeye yararlı etkiler bırakmaktadır. Gelin damak zevkinize ve diğer rahatsızlıklarınıza da etki edecek doğru çayı bulalım.

Civanperçemi çayı kansızlığa, baş dönmesine, idrar yolu enfeksiyonu gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmesiyle bilinir. Bu mucizevi çay adet sancısında aklınıza ilk gelmesi gereken şeydir. adet başlangıcından üç gün önce içmeye başlayacağınız bu çay size bütün sancılarınızı unutturacaktır.

Papatya çayı baş ağrısı, kusma, şişkinlik, hazımsızlık gibi rahatsızlıkları kısa sürede geçirmesine karşın ruhen aradığınız dinginliği de beraberinde sağlamış oluyor. İçerisinde bulunan anason sebebiyle fazla içilmesinden kaynaklanan bağımlılık oluşturabiliyor. Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi bu çayları da gerektiği kadar tüketmeye özen gösterin.

Zencefil çayı kışın bal ile birlikte tüketildiğinde birçok hastalıktan koruduğu gibi adet söz konusu olduğunda eğer çözülme probleminden kaynaklı sancı çekiyorsanız bu çay size birebir çünkü hem adet söktürücü hem de ağrı kesmesi ile bilinir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Ada çayı iyi geliyor ama ben kokusundan hoslanmiyorum en guzeli yesil çay ohhh miss. Siskinlige de iyi geliyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

online sayaç
error: Content is protected !!